Materská škola NMNV

TOPlist

Prejdi na obsah

Hlavné menu:


Novinky v MŠ

Elokované pracovisko > Dibrovova


Pozrite si nové príspevky:
Pozrite si fotogalériu s fotografiami z nasledovných akcií:
.............Pridané dňa 15.11.2019
Aglity - pes
Čachtický hrad
Deň zdravej výživy
Divadielko "Rozlúčka"
Divadlo žabiatko 18
Dopraváčik
Envirokvíz a Deň zeme 2019
karneval 2019
Mikuláš 2018
Plavecký 2019
Podolie 2019
Rozlúčka s predškolákmi 2019
Vĺčik - hokej


Deň zdravej výživy
Takto sme si upevňovali zdravie v MŠ Svätého Jozefa na Deň zdravej výživy. Pani učiteľky deťom vysvetlili dôležitosť zdravej stravy a pohybu hravou formou. (fotogaléria)


Divadielko 3.pavilón
Deti z našej skupiny si pripravili divadielko pre všetky deti z MŠ, s názvom ,, Ježko“.
(fotogaléria)


Korčuľovanie
V týždni 19.-23.11.2018 deti absolvovali kurz korčuľovania. (fotogaléria)


Rozlúčka s predškolákmi
Ako každý rok aj tento sme pripravili rozlúčku na školskom dvore, kde si deti z každej triedy pripravili prekvapenie v podobe tancov a samozrejme sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi. Potom nasledovalo krátke občerstvenie a na záver bola diskotéka s rodičmi. (fotogaléria)
Tvorivé dielne
Pri príležitosti Dňa úcty k starším sme si pripravili krátky program pre starých rodičov. Deduško s vnučkou nám pomáhali vytvoriť z prírodných materiálov tekvicových kamarátov i rôzne dekorácie z prírodnín. (fotogaléria)
Týždeň zdravia
Týždeň zdravia 8.-12.10.2018 sa niesol v duchu výroby ovocných a zeleninových šalátov, piekli sme chutné koláče, samozrejme s pomocou pani učiteľky, či kuchárky.
A pečené jabĺčka – to bola mňamka!
Našou hlavnou úlohou bolo aby si deti rozvíjali svoje poznatky o zdraví a výžive. V tento týždeň sme mali v triedach aj výstavku zeleniny a ovocia, ktoré nám priniesli milí rodičia a vyrábali sme rôzne výtvarné práce, ktoré boli taktiež zamerané na tému týždňa. Našu úlohu sme splnili a deti si odnášajú z MŠ rôzne nové poznatky a zážitky.
(fotogaléria)

Upratovanie dvora
Chceme dýchať čistý vzduch ale mať aj čisto okolo seba, takže malá výpomoc pri hrabaní lístia a čistení dvora neuškodí. (fotogaléria)Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu